Book Tour „Zanim się pojawiłeś”!

Kochani,

zapraszam Was na pierwszy kanapowy Book Tour!! Tematem będzie tak uwielbiana przez rzesze książka „Zanim się pojawiłeś” Jojo Moyes. >>>RECENZJA<<<

Co robisz, jeśli chcesz uszczęśliwić osobę, którą kochasz, ale wiesz, że to złamie twoje serce?
Jest wiele rzeczy, które wie ekscentryczna dwudziestosześciolatka Lou Clark. Wie, ile kroków dzieli przystanek autobusowy od jej domu. Wie, że lubi pracować w kawiarni Bułka z Masłem i że chyba nie kocha swojego chłopaka Patricka. Lou nie wie jednak, że za chwilę straci pracę i zostanie opiekunką młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat.
Will Traynor wie, że wypadek motocyklowy odebrał mu chęć do życia. Wszystko wydaje mu się teraz błahe i pozbawione kolorów. Wie też, w jaki sposób to przerwać. Nie ma jednak pojęcia, że znajomość z Lou wywróci jego świat do góry nogami i odmieni ich oboje na zawsze.
Zanim się pojawiłeś recenzja (1)1

ZADADY BOOK TOUR:

1. Udział może wziąć absolutnie każda osoba z adresem korespondencyjnym w Polsce.

2. Zgłoszenia przyjmuję od dzisiaj do 30 września, a zabawa rusza kiedy uzbieram minimum trzy chętne osoby.
O kolejności wysyłki decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłaszacie się w komentarzach i niezwłocznie na adres kanapaliteracka@gmail.com przesyłacie swoje dane adresowe. Będą one przekazywane bezpośrednio osobie, która czyta przed Wami i która wyśle Wam książkę. Jeśli nie otrzymam adresu książka nie zostanie wysłana, a dana osoba będzie przesunięta na koniec kolejki.

3. Każdy ma 10 dni na przeczytanie książki. Po przeczytaniu jest zobowiązany do odezwania się do mnie celem otrzymania adresu kolejnego uczestnika i:
a) jeśli jesteś blogerem piszesz kilka słów o książce na swojej stronie, umieszczając informację, że pochodzi ona z Book Tour na Kanapie Literackiej. Informację linkujesz do tego wpisu.
b) jeśli nie prowadzisz bloga piszesz w komentarzu pod moją recenzją >>>TUTAJ<<< kilka słów swojej opinii.

4. Każdy czytelnik zostawia po sobie ślady w książce. Mile widziany podpis/dedykacja. Zaznaczamy ulubione fragmenty, wpisujemy komentarze na stronach, rysujemy itd. Ma być kolorowo od Waszej obecności!

5. Będę wdzięczna, jeśli udostępnicie wiadomość o Book Tour na swoich tablicach. Im nas więcej tym lepsza zabawa.

6. Kiedy książka już do mnie wróci wylosuję spomiędzy uczestników osobę, która otrzyma książkę niespodziankę!

ZAPRASZAM!!

Agencja Reklamy Arte Studio