Cukierek, albo psikus…

Chciałam zacząć jakimś upiornym śmiechem, ale nie znalazłam niczego odpowiedniego, więc wyobraźcie sobie moje przerażające BUAHAHAHAHA!!! i następujący po nim grzmot.

Halloween jeszcze na dobre nie zagościło w naszym wspaniale postępowym kraju, ale ponieważ klimat tego miejsca odpowiada bardziej dalekim przyjaciołom zza oceanu (sam Mr. Obama takich określeń używa!), to pobawmy się razem z nimi. Początkowo kusiło mnie, żeby Wam zlecić wycinanie dyni, albo zrobienie jakiejś przerażającej maski i przysłanie zdjęcia w niej, ale uznałam, że miało być niewiele kreatywności i tego się trzymajmy 😉 Oczywiście kto chętny, kto przygotowuje jakieś halloween’owe atrakcje i ma ochotę się nimi pochwalić, to ja z radością je opublikuję! Sama pokombinuję i pokażę Wam co z tego wyszło.


halloween-black-cat-4

Witam w naszej upiorrrrnej zabawie!

Przejdę od razu do rzeczy.
Zasady są dziecinnie proste.
Tematem przewodnim będzie strach. No i jednak spaliłam wstępne założenie, bo kreatywność Wam się przyda 😉 Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia o tematyce „Coś przerażającego”. Nie musi się to odnosić bezpośrednio do Was. Może być po prostu przerażające. I co ubierzecie w to określenie też pozostawiam zupełnej dowolności. Mogą to być duchy, emocje, filmy, fobie, sytuacje z życia – cokolwiek! Zdjęcie może być pobrane z sieci. Będzie milej i ciekawiej, jeśli zostanie zrobione autorsko przez Was, ale to nie wpłynie na ocenę. Nie ruszy jej również jakość zdjęcia. Jeśli nie macie super lustrzanek, jakoś sobie z tym poradzimy 😉 Ocenie podlega jedynie pomysł.

Nie macie pomysłu? Może to być absolutnie wszystko. Ciemny las, złamany paznokieć, egzaminy itp.

Nagroda nie przewiduje żadnych psikusów. Cukierek – już prędzej. Ponadto będzie w niej też zawarte moje rękodzieło! Zostanie ujawniona w dniu ogłoszenia wyników.

images (1)

Zasady zabawy:

 

HALLOWEEN_STENCIL
1. Konkurs trwa 13 do 20 października.
2. Zdjęcia wysyłamy na adres: monnnika.j@gmail.com w tytule wpisując KONKURS.
3. W treści maila jednym zdaniem opisujemy co ono przedstawia. Np. Zdjęcie przedstawia przerażającą wizję końca świata.
4. Każdy z uczestników zgłasza tylko jedno zdjęcie.
5. Przewidziani są dwaj zwycięzcy. Jednego wybiera administrator strony (ja 😀 ), a drugiego publiczność (Wy 😀 ).
– 20.10 pojawi się wpis ze zdjęciami i ankietą.
– Wyniki ogłoszone zostaną 24 października.
6. Zdjęcia będą publikowane pod imieniem, nazwiskiem, bądź pseudonimem, jaki wskaże uczestnik. (Na stronie pełna anonimowość, wedle życzenia)
7. Nagroda zostanie wysłana w przeciągu czterech dni roboczych. Czas ten jest mi potrzebny na jej wykonanie 🙂
8. Zwycięzca w ciągu tych czterech dni jest zobowiązany przesłać swój adres korespondencyjny. Jeśli tego nie zrobi nagroda przechodzi na kolejną osobę.
9. Adresy korespondencyjne do zwycięzców nie będą nigdzie publikowane, ani nie zostaną wykorzystane do żadnego innego celu poza wysłaniem nagrody. (Znaczy, że nie zastaniecie mnie któregoś dnia pod Waszymi drzwiami. Zobowiązuję się również nie wysyłać żadnych bomb, ani innych przedmiotów mogących zagrozić Waszemu życiu bądź zdrowiu).

Odpowiem na wszystkie pytania i rozjaśnię to, co zakręciłam. Na stronie głównej pojawi się banerek z odnośnikiem do tego wpisu. Żeby zawsze łatwo było tu trafić i żeby czasami nie zapomnieć odwiedzając MyStory, że się bawimy 😉

Zapraszam do zabawy!

kolorowanka_35_2495

Do zobaczenia…

Wpisy powiązane:

Upiorrrnej zabawy etap drugi.
Wyniki konkursu – wkrótce.

Agencja Reklamy Arte Studio