Konkurs na Kanapie – kwiecień ’16

Według definicji literatura klasyczna cechuje się „połączeniem piękna i prawdy poprzez naśladowanie rzeczywistości, dbałość i wewnętrzny ład i harmonię”. Według mnie wszystko się zgadza!
W kwietniowej odsłonie KnK skupimy się własnie na jednym z takich klasycznych dzieł, a mianowicie na „Amerykaninie” Henry’ego Jamesa.
>>RECENZJA<<

Dziewiętnastowieczny Paryż kusi na każdej z 624 stron powieści swoimi manierami, wytwornymi strojami, przykładną obyczajnością i etykietą niejednokrotnie wymykającą się spod kontroli. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzieła sztuki, szalone romanse, wykwintne przyjęcia i bale, wygórowane ambicje i niespełnioną miłość.

I właśnie ta pachnąca świeżością, przepięknie wydana książka w twardej oprawie może ozdobić Twoją kolekcję! Wystarczy, że wypełnisz zadanie konkursowe i spełnisz bardzo proste zasady!

ZADANIE KONKURSOWE:

Dokończ zdanie:

Lubię literaturę klasyczną za/ponieważ…

ZASADY KONKURSU:
Konkurs organizowany jest przez Kanapę Literacką przy współudziale wydawnictwa Prószyński i S-ka.
– konkurs trwa od 1.04.2016 do 14.04.2016 do północy;
– udział w konkursie może wziąć każda osoba z adresem korespondencyjnym na terenie Polski;
warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie jest polubienie profilu Kanapa Literacka na
Facebook’u. Niekoniecznym udostępnienie wpisu konkursowego i obserwacja na Instagramie;
– zgłaszamy się w komentarzu pod tym wpisem (nie na Facebooku!) wpisując uzupełnione zdanie konkursowe (liczba znaków nieograniczona). Jeśli chcecie być powiadomieni mailowo o ewentualnym zwycięstwie zostawcie również adres e-mail.
– zwycięzcę wybieram osobiście. Wynik zostanie ogłoszony w ciągu trzech dni od zakończenia zabawy jako nowy post na stronie. Zostaniecie o nim powiadomieni we wpisie na FB;
– zwycięzca musi w ciągu 7 dni przesłać na maila kanapaliteracka@gmail.com adres, na który ma zostać wysłana nagroda. W innym przypadku przejdzie ona na laureata drugiego miejsca lub zostanie wycofana.

Jeśli prowadzicie bloga recenzenckiego będzie mi bardzo miło, jeśli przy recenzji książki umieścicie odnośnik, że książka pochodzi z akcji Konkurs na Kanapie na stronie kanapaliteracka.pl

POWODZENIA!!

Agencja Reklamy Arte Studio