Witajcie na Kanapie

Ciężko jest mówić o nowej stronie, skoro ma zaplecze ponad siedemdziesięciu recenzji książek – a jednak!
Witajcie na nowej stronie.
Dlaczego mielibyście się nią zainteresować?
Bo znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów i będziecie mieli dużo więcej możliwości niż na gdziekolwiek indziej.

Nie będę Was oprowadzała po każdej podstronie, ponieważ ufam, że każdy potrafi klikać w ikonki, a samodzielny spacer powie Wam więcej niż jakiekolwiek moje wysiłki. Chciałam jedynie zwrócić uwagę na kilka najważniejszych elementów. Na nich szczególnie mi zależy.

Przede wszystkim Kanapa Literacka – wbrew nazwie – nie będzie się zajmowała wyłącznie literaturą, choć książki, które kocham i które są moim najintensywniejszym hobby będą tu królowały. Kanapa zajmować się będzie wszelkimi dziedzinami kultury i popkultury, o których mam na tyle pojęcia, żeby móc stworzyć wartościowy tekst. Będziemy tu rozmawiać o grach, serialach, sztukach teatralnych, produkcjach hollywoodzkich, podróżach i koncertach. Jednym słowem o wszystkich mniejszych i większych wydarzeniach, w których od czasu do czasu biorę udział. Co więcej nie będę jedyną autorką wpisów.

Zapraszam właśnie Was, czytelników, do wzięcia czynnego udziału przy budowie społeczności i treści Kanapy. Kanapa z założenia jest nie tylko moja. Kanapa jest nasza. W dziale >>GOŚCINNIE NA KANAPIE<<, jak również na stronie głównej będą wypromowane wpisy, których twórcami będziecie właśnie WY. Jeśli chcecie o czymś powiedzieć, pochwalić się czy poskarżyć, możecie opublikować własny wpis i zebrać grono własnych fanów. Szczegóły po kliknięciu TUTAJ.

Będziecie również mogli za pośrednictwem strony kupić, wymienić lub sprzedać książki. Zajmie się tym zakładka >>GIEŁDA KSIĄŻKI<<. Po najechaniu na nią wyświetlą się dwie opcje wyboru. W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.

Jeśli okażecie trochę cierpliwości, jeśli pozwolicie mi się rozkręcić, obiecuję liczne konkursy i rozdania książkowe z jak najciekawszymi pozycjami.
Zaczynam powolutku, może odrobinę nieśmiało, przytłoczona tym, co sieć ma już w ofercie, jeśli chodzi o recenzje książek. Mam nadzieję, trzymam mocno kciuki, że mi się uda, że zauważycie, że Kanapa to coś dużo, dużo więcej niż recenzje przeze mnie i przez Was pisane.

Wszelkie uwagi krytyczne i pochlebne będą miło widziane. Ponieważ jak podkreślałam już kilkukrotnie strona nadal pachnie świeżością, mogą wystąpić błędy, których nie można wychwycić podczas jej tworzenia. Za wszelką pomoc dziękuję.

Dziękuję również, że wpadliście i poświęciliście chwilę na zapoznanie się z powitalnym wpisem. To już pierwszy sukces.

Ściskam,
Monika.

Agencja Reklamy Arte Studio