Konkurs na Kanapie – cykliczny konkurs literacki

Ponieważ nie samymi recenzjami człowiek żyje dla Waszego i mojego urozmaicenia czasu podjęłam decyzję o poderwaniu do lotu pomysłu z akcją Konkurs na Kanapie (KnK).
Na czym będzie ona polegała?
Na początku każdego miesiąca podrzucę Wam książkę do zgarnięcia. Konkurs będzie trwał od 1. do 14. dnia miesiąca, a resztę czasu poświęcimy na kontakt i wysyłkę  nagrody. Zasady będą bardzo proste, a zadania mam nadzieję przysporzą Wam więcej frajdy niż trudności. Nie będzie on kolidował z innymi tematycznymi rozgrywkami, które równolegle mogą wystąpić na stronie.

Przynajmniej 12 książek do wygrania!

Nie będę ukrywała, że moim głównym celem jest zainteresowanie Was odrobinę bardziej tym, co dzieje się na Kanapie. To chyba żadna tajemnica ani wstyd, że chciałabym stworzyć tu nie tylko zgraną i pełną czytelniczej pasji, ale również liczną społeczność. Nie jestem zwolenniczką publikowania masy śmieciowych postów tylko po to, żebyście mogli w nie kliknąć i uznać, że Was nie ciekawią. Wolę publikować rzadziej, a postarać się, żeby tekst był wartościową rozrywką, bądź źródłem informacji. Tak chyba lepiej, prawda?

Startujemy wraz z nowym miesiącem i bawimy się do momentu, do którego będą chętni na zabawę. Pierwszego marca wypatrujcie więc wpisu opatrzonego logiem akcji:

Konkurs na Kanapie

Czy znajdą się chętni do udziału w zabawach??

Tags:
Agencja Reklamy Arte Studio