Konkurs na Kanapie – marzec ’16

Witam w pierwszej, comiesięcznej edycji naszej zabawy!
Dziś zapraszam Was na konkurs z książką, której nawet jeśli nie czytaliście, okładkę znacie z plakatów i reklam medialnych zapowiadających jej filmową adaptację. Mowa oczywiście o powieści Kingi Dębskiej pod tytułem „Moje córki krowy”.


 

Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

> > RECENZJA  < < <

ZADANIE KONKURSOWE:

Otóż tutaj niespodzianka ode mnie. Na pierwszy rzut dla rozruszania się nie będzie żadnego zadania, tylko zwykłe rozdanie 🙂 Jednorazowy wybryk organizatora – nie przyzwyczajać się!

ZASADY KONKURSU:
– konkurs trwa od 1.03.2016 do 14.03.2016 do północy;
– udział w konkursie może brać każda osoba z adresem korespondencyjnym na terenie Polski;
warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie jest polubienie profilu Kanapa Literacka na Facebook’u. Niekoniecznym udostępnienie wpisu konkursowego i obserwacja na Instagramie;
– zgłaszamy się w komentarzu wpisując „Zgłaszam się”, lub coś równie miłego 😉 . Jeśli chcecie być powiadomieni mailowo o ewentualnym zwycięstwie zostawcie również adres e-mail.
– jeśli prowadzicie bloga recenzenckiego będzie mi bardzo miło, jeśli przy recenzji książki umieścicie odnośnik, że książka pochodzi z akcji Konkurs na Kanapie na stronie kanapaliteracka.pl;
– zwycięzcę wybieram losowo. Wynik zostanie ogłoszony w ciągu trzech dni od zakończenia zabawy jako nowy post na stronie. Zostaniecie o nim powiadomieni we wpisie na FB;
– zwycięzca musi w ciągu 7 dni przesłać na maila kanapaliteracka@gmail.com adres, na który ma zostać wysłana nagroda. W innym przypadku przejdzie ona na laureata drugiego miejsca, lub zostanie wycofana.

Zachęcam do udziału i życzę powodzenia!

P.S. Zadbajcie o unikalny nick, ewentualnie zalogujcie się. Unikniemy w ten sposób losowania wśród kilku Ań.

Agencja Reklamy Arte Studio