Kto się upiorrrnie zabawił? – WYNIKI

Z radością witam Was w drugim etapie konkursu halloween’owego!

Dzisiaj zaprezentuję prace, które zostały nadesłane w przeciągu ostatniego tygodnia. Tematem przewodnim nadal jest strach, chociaż jak się za sekundkę przekonacie ma naprawdę wiele oblicz. Miały to być zdjęcia, które przedstawiają „coś przerażającego” i każde z Was doskonale odniosło się do wyzwania. Ile osób tyle pomysłów!
Mamy trzy dni na wybranie swojego faworyta. Zarówno ja, jak i Wy (zwłaszcza leniuszki, które nie przysłały niczego mogą się teraz wykazać), wybieramy zdjęcie, które wywarło na nas największe wrażenie. Na samym dole znajduje się (anonimowa) ankieta z możliwością oddania głosu.  Do dzieła!!

Chciałam jeszcze tylko zaznaczyć, że zdjęcia ułożone są w absolutnie przypadkowej kolejności. Po prostu tak się rozmiarowo spasowały. Po kliknięciu każde się powiększy.

Coś strrrasznego…

1.
Kajjka
2.
Lena
3.
4.

4.
3.
5.
2.
6.
1.

 

[poll id=”2″]

Jako organizatorka nie mogę wziąć udziału w konkursie, ale nic mnie nie powstrzyma przed podzieleniem się z Wami moim najczarniejszym koszmarem. Bardzo się wahałam. Pierwszym pomysłem była strzykawka z igłą. Zmora, z której się nigdy nie wyleczę. Zrezygnowałam ze szczepień przeciw grypie, bo mnie z podłogi trzeba było zbierać… Uznałam jednak, że to zbyt mało przerażające i tu najlepszy przykład, że obydwoje z Arturem nadajemy na jednej fali, bo też wcelowałam w film 🙂 Oglądałam go w wieku wczesnonastoletnim, a przerażenie zostało do dziś. Pierwsza część „Egzorcysty” i urocza Linda Blair w roli głównej 😉


egz


24.10.2014

 

WYNIKI KONKURSU!!!
Nawet nie wiecie jak ciężko było mi wybrać jedną, jedyną osobę spośród pięciu prac (bo dzięki Waszej aktywności było to tylko pięć prac). Nie będę owijała w bawełnę, ani pisała teraz wypracowania. Przejdę od razu do części właściwej.
Niniejszym ogłaszam, że zdobywcą uznania publiczności jest:
Ania
Moją z kolei wybranką została:

Lena
Obu dziewczynom serdecznie winszuję, a wszystkim Wam bardzo dziękuję za udział. Informacja o nagrodach pojawi się w najbliższych dniach. Z naszymi laureatkami skontaktuję się drogą mailową. Tymczasem zaznaczam, że nikt bez nagrody nie zostanie.Kto nie dostanie cukierka, ma zapewnionego psikusa 😉

Wpisy powiązane:
Cukierek, albo psikus – zasady konkursu.

Agencja Reklamy Arte Studio