

Rok z Jane Austen – a może jakieś wyzwanko?
Kanapowicze!
Rok 2017 należy do Jane Austen – pierwszej damy staroangielskiej powieści. Mam dla Was propozycję.
Mimo że jestem beznadziejna w wyzwaniach literackich (Czytamy Anię ciągnę już ho ho i ciągnąć będę, bo czytam w kółko i na nowo 😉 ) to chętnie spróbuję i popatrzę jak Wam to idzie.
Zasady są bardzo proste.
Czytamy jedną książkę Jane Austen na dwa miesiące. Znaczy przynajmniej sześć przez cały 2017r.
Wstępnie myślałam o książce co miesiąc, ale chcę dać sobie jakieś szanse… Niestety różnie bywa z blogowymi zobowiązaniami.
Jeśli chcesz wziąć udział:
– dołączasz do facebookowej grupy: Rok z Jane Austen;
– meldujesz swój udział w komentarzu pod wpisem (tworzę listę uczestników);
– jeśli zamierzasz publikować recenzje umieszczasz w nich informację o wyzwaniu podlinkowaną do tego wpisu (można pobrać baner);
– chwalisz się recenzją na facebookowej grupie, a ja się chwalę Twoją recenzją na fp Kanapy;
– jeśli nie prowadzisz bloga po prostu chwalisz się co czytasz na facebookowej grupie i jeśli chcesz piszesz kilka słów na temat odbywanej lektury. Wedle życzenia możesz napisać krótszą bądź dłuższą recenzję, a ja umieszczę ją gościnnie na Kanapie.
Jeśli w trakcie trwania urodzi się pomysł na konkurs, czy to z mojej inicjatywy czy w ramach między-blogowych współpracy, będzie super. Nie przewiduję nagród za sam udział, bo przecież zupełnie nie o to chodzi.
Zastrzegam sobie prawo do drobnych zmian w regulaminie, o których będę powiadamiała na bieżąco.
Książkę wybieramy sobie sami.
Terminy czytania:
1 książka – do 28. lutego ’17
2 książka – do 30. kwietnia ’17
3 książka – do 30. czerwca ’17
4 książka – do 31. sierpnia ’17
5 książka – do 31. października ’17
6 książka – do 31. grudnia ’17
Jeśli przeczytacie więcej, nie będzie to traktowane jako złamanie regulaminu 😉
Blogerów chętnych do objęcia wydarzenia patronatem medialnym (wpisy na blogach i w portalach społecznościowych) proszeni są o kontakt priv:
kanapaliteracka@gmail.com, lub wiadomość na facebookowym fp.
Wszelkie pytania proszę kierować w komentarzach, bądź w wiadomości prywatnej.
Patronat medialny objęły: