Wyniki konkursu #pobandzie

Przede wszystkim dziękuję za tak wiele zgłoszeń! Myślę, że jak na pierwszy i niekoniecznie najłatwiejszy konkurs frekwencja wypadła bardzo zadowalająco.
Słowo daję, że następnym razem powołuję szacowne jury, które wyręczy mnie w wyborze zwycięzcy. Czytałam po kilka razy Wasze blurby, żeby wybrać tego najlepszego i żałuję potwornie, że nie mam więcej nagród do rozdania. Jesteście świetni! Kreatywni i zaskakujący.

Przestałam brać pod uwagę ograniczenie znaków, bo większość prac musiałabym zdyskwalifikować. Wybierałam według najbardziej zwięzłej, czyli odsłaniającej najmniej fabuły i przy tym najbardziej intrygującej. I tą drogą mój głos padł na:

Misio „Droga przeznaczenia”

Mamert prowadzi spokojne życie w małym miasteczku na śląsku. Wszystko zmienia się w momencie, gdy podczas koncertu w katowickim Spodku doznaje wizji tragedii, która ma się wydarzyć za kilka minut. Wraz z przyjaciółmi i swoim chłopakiem opuszcza obiekt. Po chwili wybuch bomby doprowadza do tragedii w której ginie wiele osób. Mamert doznaje szoku i zostaje przez matkę umieszczony w klinice psychiatrycznej na sześć lat. Tam jednak co noc odwiedza go tajemna mara, która sączy jad w jego duszę. Po kilku latach chłopak opuszcza szpital psychiatryczny, jednak jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Zmieni się wszystko: przyjaciele, rodzina, miłość. A to będzie dopiero początek zmian w jego życiu, gdyż wraz z nim do jego rodzinnego miasteczka powraca zło zakorzenione jeszcze w ośrodku psychiatrycznym. Pradawne zło, które pamięta jeszcze czasy hitlerowskie.
Jeśli myślisz, że o horrorze wiesz wszystko, ta książka przekona cię, że nie wiesz tak naprawdę nic. Odkryj własną drogę przeznaczenia.

Serdecznie gratuluję zwycięzcy i proszę o kontakt w celu przekazania adresu przesyłki. Jestem dostępna pod mailem: kanapaliteracka@gmail.com lub na profilu facebookowym Kanapy Literackiej.

Agencja Reklamy Arte Studio