Zabawa urodzinowa

Za kilkanaście dni, a konkretnie 29 listopada (równy miesiąc po moich urodzinach) MyStory obchodzić będzie drugą rocznicę swojego powstania. Z tejże okazji zapraszam Was do mini zabawy.

Zadanie będzie właściwie zgadywanką.
Majka, mimo że nadal leżakuje w mojej głowie i dojrzewa niczym piękny rudy kwiat o ostrych kolcach, ma już wytyczony szlak. Historia jaką będzie snuła zaprowadzi nas do jej ojczystego kraju. Już wspominałam o tym w Tańcu…, ale minęło sporo czasu, więc przypomnę. Po dziewięciu latach na obczyźnie będzie chciała odwiedzić swoje rodzinne strony i uregulować przeszłość. Będzie to dla niej bardzo trudna podróż. Nadszarpnie jej równowagą i zburzy jej spokój. A może dopiero da jej obie te rzeczy? Będzie również czymś nowym dla mnie, bo w końcu opiszę rzeczywistość, w której żyję na co dzień.

Waszym zadaniem jest wyciągnąć teraz globus Polski, zakręcić nim porządnie i na kogo wypadnie na tego bęc!

Pytanie brzmi:

Z jakiego polskiego miasta pochodzi Majka Sobczak, bohaterka „Bajki”?

Proste, prawda?
Odpowiedzi umieszczamy w komentarzach do 28 listopada. Wygrywa każdy, kto wytypuje dobrą miejscówkę. Nagroda będzie ściśle związana z naszą uroczystością, a mianowicie będzie nią moja pierwsza rozpoczęta i dokończona na blogu powieść „Spicy”. Poprawiona (w miarę moich możliwości) i opatrzona w okładkę, w formacie PDF powędruje do każdego zwycięzcy.

 

SPICY okładka


Ponadto z okazji urodzin bloga zapraszam Was na mój mały eksperyment. Skoro mamy mini zabawę, będzie też mini opowieść. Mój pierwszy test złego zakończenia. Tyle, że będzie to bardzo przekorne złe zakończenie 😉 Ale od czegoś trzeba zacząć!
Na razie zdradzę tylko wersję okładki bez tytułu. Odcinek pierwszy już 29. listopada.

bez tytułu

Zapraszam do zabawy!

Agencja Reklamy Arte Studio